Usługi alpinistyczne
Strona główna O firmie Referencje Galeria KontaktPrzedsiębiorstwo remontowe TATRA zostało założone w 1993 roku we Wrocławiu. Naszą specjalnością są różnego rodzaju prace alpinistyczne na wysokościach. Zatrudniamy pracowników posiadających wiedzę oraz doświadczenie, niezbędne do wykonywania prac wysokościowych. Są to przede wszystkim pasjonaci, czynnie uprawiający wspinaczkę oraz speleologię. Ich dodatkowym atutem jest umiejętność przenoszenia zaawansowanych technik alpinistycznych na grunt remontowo-budowlanych prac na wysokości.

Dzięki doświadczonej kadrze skutecznie i terminowo wykonujemy różnego rodzaju prace na wysokościach w terenie uciążliwym oraz trudnodostępnym, zarówno nad, jak i pod ziemią. Przeprowadzaliśmy między innymi montaż i demontaż różnego rodzaju konstrukcji na wysokościach niejednokrotnie przekraczających 200 m ponad teren. Wykonywaliśmy również roboty wysokościowe w warunkach zagrożenia wybuchem, w miejscach o wysokim zapyleniu oraz w rurociągach podziemnych. Mogą być Państwo pewni, ze profesjonaliści z firmy Tatra poradzą sobie z każdym utrudnieniem stwarzanym przez przemysł.

Naszym priorytetem jest solidne, szybkie, bezpieczne oraz jak najmniej uciążliwe dla Klienta wykonanie usługi wysokościowej.

Alpinistyczne prace na wysokości realizujemy zgodnie z najwyższymi standardami zawodowymi i zasadami BHP, a także z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii.
Na wykonane przez Tatrę prace wysokościowe bez obaw udzielam wszelkich gwarancji.

Janusz Szczepański


wysokościowe usługi roboty wysokościowe alpinistyczne prace
TATRA
Janusz Szczepański
55-003 Chrząstawa Mała
ul. Akacjowa 24

e-mail: biuro@tatra1.com
tel. 602 64 04 14
fax (071) 318 90 31

Zaplecze techniczne
ul. Kwidzyńska 6E
51-416 Wrocław
woj. dolnośląskie